Śpij spokojnie – hotele Wałbrzych

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które w każdej chwili muszą być zorganizowane na stosownie wysokim poziomie. Trzeba zatem poszukiwać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zagwarantuje warunki pobytu na bardzo wysokim poziomie. Takim hotelem z pewnością jest ibis styles, jeden z najlepiej przyszłościowych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki standard usług. Goście posiadają sposobność zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych lub w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się natomiast dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, wykonaną z dbałością o prawie każdy element.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest także cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi posiadają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno w jaki sposób i na ciepło. W cenę pokoju jest także wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale gwarantuje również sposobność bezpłatnego wykorzystywania parkingu, dostęp do internetu , a oprócz tego możliwość zastosowania urządzeń do drukowania różnorakich dokumentów. W bufecie można też bez ograniczenia korzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o prawie każdy szczegół. Dosłownie najbardziej wymagający gość z pewnością będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: hotele Wałbrzych.