Snapchat- nowy sposób komunikacji

Internet w tych czasach jest priorytetowym miejscem komunikacji nie tylko nastolatków. Analogicznie „klikają” ze sobą także dorośli. Jednakże młodzieży jest tutaj większość. Kilka aplikacji na system operacyjny Android jest tworzonych w tej chwili dla młodych.

Jedną z nich jest snapchat. Polega ona na tym, iż dwie mężczyźni i kobiety wysyłają sobie nawzajem ilustracje snapchat stał się przez to bardzo modny, ponieważ obrazy ze snapchata znikają po paru sekundach. Dzięki temu można swobodnie wysyłać głupie miny czy prywatne sprawy bez obawy, że ktoś niechciany je zobaczy albo gdzieś je udostępni. Nastolatkowie uwielbiają tą aplikację poprzez następną sposobność: przerabiania fotografii. I nie tylko za to. W snapchacie można wysyłać sobie także krótkie filmiki, dzięki którym możemy się pochwalić tym, co w chwili obecnej opracowujemy, gdzie i z kim jesteśmy, czy taką drobnostką, jak to co jemy. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością w wielu chwilach zdjęciem możemy przekazać dużo więcej, niż normalną wiadomością tekstową. A do snapchata potrzebne nam jest wyłącznie wi-fi, bądź Internet!

Trudno odnaleźć minus snapchat Polska i praktycznie w każdym państwie na świecie ma możliwość pobrać tą aplikację za free. Dzięki temu prawie każdy z nas bez żadnych opłat ma prawo skorzystać z tej aplikacji. Powinniśmy jedynie mieć zainstalowany na telefonie system operacyjny Android i dostęp do Internetu. Dzięki tym dwóm rzeczom możemy już korzystać z tej aplikacji za każdym razem.

Podobno wręcz najwięksi przywódcy światowi w pewnych sytuacjach wysyłają snapy do swoich żon. Dlaczego więc nie możesz ichniejszym wysyłać również ty?

Sprawdź sam: zdjęcia snapchat.