Planujemy sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja rozpowszechniona globalnie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pomiędzy znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się rzeczywiście niezapomnianym!

Cieakwym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Najlepiej wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza tylko wyobraźnia, a inspiracji poszukiwać można na stronach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe ilustracje i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie chcesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na wortalach eventowych. Kto powiedział, że powinniśmy spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Być może warto wybrać się do ciepłych krajów, aby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się też wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a może niedostępna Alaska? Jeśli wyłącznie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz również: sylwester 2016.